byt rokycany
PRODÁNO / PRONAJATO

Byt 4+1+L – Rokycany

byt rokycany

Cena a popisFotogalerieVideoprohlídkaMapa
Cenové podmínky

Status:   PRODÁNO  
Prodejní cena: PRODÁNO
Právní servis: v ceně
Provize zprostředkovateli: v ceně
Klíčové vlastnosti

ID zakázky: B006
PENB: energetická třída: C
Dispozice: 4+1+L
Plocha užitná: cca 88 m2
Typ budovy: panelová
Typ objektu: patrový
Počet podlaží: 9
Podlaží umístění: 8
Orientace: východ, západ
Stav objektu: po rekonstrukci
Vlastnictví: osobní
Topení: ústřední, vlastní kotelna
Elektřina: 230 V
Plyn: plynovod
Voda: vodovod
Odpad: kanalizace
Okna: plastová
Podlahy: plovoucí, dlažba
Telekomunikace: v popisu
Vybavení: je součástí prodeje
Popis

POZOR – ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA!

Exkluzivní prodej moderně zrekonstruovaného bytu o dispozici 4+1+lodžie, o celkové užitné ploše cca 88 m2 (1. pokoj 20,18 m2, 2. pokoj 13,08 m2, 3. pokoj 12,09 m2, 4. pokoj 8,80 m2, předsíň 11,25 m2, kuchyně 9,30 m2, 2x WC 2,06 m2, koupelna 2,80 m2, lodžie 5,80 m2, laťový sklep 2,50 m2). Byt se nachází v 7. patře revitalizovaného panelového bytového domu na výborné pozici u centra města, přesto v klidné zóně. Je orientován na východ a západ, nalézá se v prostřední části domu, je tedy velmi teplý.

Byt má nové rozvody plynu, vody a odpadu a strukturované omítky. Možnost napojení na společnou anténu, kabelovou TV a internet. V obývacím pokoji a ložnici je snížený strop s bodovým osvětlením. Okna jsou plastová, lodžie je zasklená, podlahy plovoucí a dlažba. V bytě se nacházejí dvě samostatná WC. V chodbě bytu a v pracovně jsou vestavěné skříně.

Téměř veškeré vybavení viditelné na fotografiích bude v bytě ponecháno a je součástí kupní ceny (např. nábytek, koberce, dekorace, televize, garnýže, osvětlení, spotřebiče v kuchyni, kde linka obsahuje také pračku, vestavěnou ledničku a mrazák…). Vytápění bytu a ohřev vody je ústřední (bytový dům má svou vlastní kotelnu). K dispozici je dále vlastní sklepní kóje a společná kočárkárna. Vstup do domu je zabezpečen čipem a dům je hlídán kamerovým systémem. Z oken a lodžie je krásný výhled na Rokycany i okolí.

Za domem se nachází dětský koutek. Dle informace majitele bytu je dům obydlen velmi příjemnými sousedy. Parkování možné v okolí domu zdarma. V Rokycanech se nachází kompletní občanská vybavenost. Cena již zahrnuje veškeré související poplatky. DOPORUČUJI!

Nabídka bytu je časově omezena, proto v případě vašeho zájmu neváhejte! S hypotékou vám pomůžeme.

Upozornění: veškeré fotografie na těchto stránkách podléhají autorským právům.
Z důvodu uzavření obchodního případu není videoprohlídka již k dispozici.