byt příbram
PRODÁNO / PRONAJATO

Byt 1+KK – Příbram

byt příbram

Cena a popisFotogalerieVideoprohlídkaMapa
Cenové podmínky

Status:   PRODÁNO  
Prodejní cena: PRODÁNO
Právní servis: v ceně
Provize zprostředkovateli: v ceně
Klíčové vlastnosti

ID zakázky: B007
PENB: energetická třída: D/C
Dispozice: 1+KK
Plocha užitná: cca 30 m2
Typ budovy: panelová
Typ objektu: patrový
Počet podlaží: 12
Podlaží umístění: 3
Orientace: jihovýchod
Stav objektu: dobrý
Vlastnictví: osobní
Topení: ústřední dálkové
Elektřina: 230 V
Plyn: není
Voda: vodovod
Odpad: kanalizace
Okna: plastová
Podlahy: lino, koberec
Telekomunikace: v popisu
Vybavení: je součástí prodeje
Popis

Exkluzivní prodej částečně vybaveného bytu o dispozici 1+KK, o celkové užitné ploše cca 30 m2. Byt se nachází ve 2. patře revitalizovaného panelového (železobeton) bytového domu se dvěma výtahy na výborné pozici v Příbrami VIII. Je orientován na jihovýchod, nalézá se v prostřední části domu, je tedy velmi teplý. Byt je víceméně v původním stavu vyžadujícím částečnou renovaci, nicméně je velice zajímavě zařízen zrcadlovou stěnou opticky zvětšující prostor a dále pak světélkující konstrukcí pod stropem pokoje, která je vybavena několika desítkami barevných led diod, barevnými bodovými světly a UV zářivkou. Žárovky a zářivku je samozřejmě možné nahradit běžným bílým osvětlením.

Byt má zděné jádro, rozvody vody jsou v plastu, elektřina je původní včetně novějších amatérských rozvodů v osvětlení pokoje a koupelny. Možnost napojení na kabelovou TV; přípojka společné antény a pevné linky je v bytě umístěna, nicméně prodávajícím nebyly tyto přípojky používány. Okno je plastové a dům prochází v současné době zateplením, které by mělo být dokončeno do konce srpna 2016 a jehož realizace se nijak nedotkne stávající výše fondu oprav, který je u tohoto bytu velice nízký a provoz bytu je tedy velice výhodný (podrobnosti k zálohám mohu sdělit telefonicky). Energetická třída budovy by se měla po zateplení o jednu pozici zvýšit (na třídu C).

V chodbě a koupelně se nacházejí vestavěné skříně, v kuchyni je instalována přepážka s barovým pultem, kde je i vestavěna kombinovaná lednička a v horní části je situován úložný prostor. Veškeré vybavení viditelné na fotografiích bude v bytě ponecháno a je součástí kupní ceny. Vytápění bytu a ohřev vody je ústřední. K dispozici je dále vlastní sklepní kóje. V přízemí domu je provozováno holičství a pedikůra. Před domem se nachází dětské prolézačky. Parkování možné v okolí domu zdarma.

V Příbrami se nachází kompletní občanská vybavenost, kdy velice blízko bytového domu se nachází několik obchodních center zahrnujících například Albert, Penny, Tesco, OBI, Mountfield, CZC, Kik, Jysk, DM, Hervis; čerpací stanice a další. Škola a školka nedaleko. Zastávka MHD za domem.

Upozorňuji, že z důvodu změny legislativy bude s platností od 11/2016 hradit daň z nabytí výhradně kupující. V současné době je toto na dohodě smluvních stran a u tohoto bytu ji uhradí prodávající. Cena je tedy již konečná a zahrnuje i veškerý právní servis a náklady spojené s prodejem. Proto v případě vážného zájmu neváhejte!

Upozornění: veškeré fotografie na těchto stránkách podléhají autorským právům.
Z důvodu uzavření obchodního případu není videoprohlídka již k dispozici.