chata hrádek
PRODÁNO / PRONAJATO

Chata 1+0 – Hrádek u Rokycan

chata hrádek

Cena a popisFotogalerieVideoprohlídkaMapa
Cenové podmínky

Status:   PRODÁNO  
Prodejní cena: PRODÁNO
Právní servis: v ceně
Provize zprostředkovateli: v ceně
Klíčové vlastnosti

ID zakázky: C003
PENB:
Dispozice: 1+0
Plocha užitná: 16 m² + 239 m²
Typ budovy: dřevěná
Typ objektu: přízemní
Počet podlaží: 1
Podlaží umístění:
Orientace: sever, jihozápad
Stav objektu: velmi dobrý
Vlastnictví: osobní
Topení: není
Elektřina: 230 V
Plyn: není
Voda: dešťová
Odpad: není
Okna: dřevěná
Podlahy: beton, linoleum
Telekomunikace:
Vybavení: částečně
Popis

Exkluzivní prodej dřevěné chaty se zahradou, nacházející se v okrajové části města Hrádek u Rokycan. Chata se nalézá v uzavřeném komplexu zahrádkářské osady. Zahrnuje jeden obytný pokoj a menší kolnu se sklípkem, přičemž zastavěná plocha chaty je 16 m², z toho plocha obytné části je 10 m² a plocha sklepa 3,3 m². Do chaty je zavedena elektřina a její rozúčtování se provádí za celou osadu 1x ročně. Voda je k dispozici dešťová (jímána okapy do sudů či do plastové nádrže), případně spodní voda, která se stahuje do určeného místa pod sklepem.

Zahrada 239 m² je velmi mírně svažitá k severu, okna chaty jsou orientována na jih a západ. Téměř veškeré stávající vybavení je součástí prodeje (v ceně). Na pozemku se nachází krom okrasných květin a ovocných stromů i zachovalý skleník, nová kolna, venkovní gril a stůl (včetně slunečníku) a kompostér. Stáří chaty je cca 23 let.

Parkování je možné ve vzdálenosti cca 70 m od komplexu, u dětského hřiště . Ve městě se nachází veškerá občanská vybavenost. Veškerá občanská vybavenost také v Rokycanech (6 km). Nájezd na dálnici D5 je vzdálen 8 km. Vlaková a autobusové zastávky jsou ve vzdálenosti cca 600 m. Okolní příroda vybízí k turistice, vyjížďkám na kole, sběru hub a borůvek.

Upozornění: veškeré fotografie na těchto stránkách podléhají autorským právům.
Z důvodu uzavření obchodního případu není videoprohlídka již k dispozici.