rodinný dům hrádek
PRODÁNO / PRONAJATO

RD 4+1 – Hrádek u Rokycan

rodinný dům hrádek

Cena a popisFotogalerieVideoprohlídkaMapa
Cenové podmínky

Status:   PRODÁNO  
Prodejní cena: PRODÁNO
Právní servis: v ceně
Provize zprostředkovateli: v ceně
Klíčové vlastnosti

ID zakázky: D005
PENB: energetická třída G
Dispozice: 4+1
Plocha užitná: v textu
Typ budovy: cihlová
Typ objektu: patrový
Počet podlaží: 3
Podlaží umístění:
Orientace: jih, východ, západ
Stav objektu: dobrý
Vlastnictví: osobní
Topení: ústřední na tuhá paliva
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: plynovod
Voda: vodovod, studna
Odpad: septik
Okna: dřevěná
Podlahy: beton, dlažba, dřevo
Telekomunikace: přípojka pevné linky
Vybavení: dle dohody
Popis

Exkluzivní prodej stylového cihlového rodinného domu v okrajové části Hrádku u Rokycan. Dům je celkově velmi prostorný a ideálně dispozičně řešený. Zahrnuje suterén (sklep), přízemí, podkroví a půdu, na zahradě ve stráni se nachází samostatný sklepní prostor. Za domem je pěkné zákoutí vhodné k vybudování posezení. Dům je o dispozici 4+1 s koupelnou a WC, spíží a dostatkem úložných prostor ať již ve vestavěných skříních (chodba a ložnice), v bočních půdičkách v horním pokoji, na půdě či v suterénu, kde se nachází garáž, sklad paliva, sklad potravin, dílna a kotelny.

Topení je ústřední, v současné době napojené na kotel na tuhá paliva, otopná soustava je napojena také na starší plynový i elektrický kotel. Plyn je zaveden i ke sporáku v kuchyni, ohřev vody v koupelně zajišťuje boiler 120 l. V kuchyni býval průtokový ohřívač. Odpady jsou svedeny do septiku s trativodem. V domě je zaveden obecní vodovod, na zahradě je k dispozici také vlastní studna. Svody okapů vyúsťují do samostatné betonové jímky, z níž se užívá voda na zalévání. Na zahradě se také nachází velký kovový sušák na prádlo. Obytné místnosti jsou situovány zejména na jižní stranu a jsou velmi prosvětlené. Z domu (zejména z podkroví) je nádherný výhled do daleké okolní krajiny.

Celková plocha pozemku s domem zabírá 1377 m2. Zastavěná plocha samotného rodinného domu (bez verandy) činí 114 m2. Dům stojí mimo povodňovou zónu, je možné jej pojistit pro povodeň/záplavu bez příplatků.

Nedaleko domu se nachází autobusová zastávka pro spoje jedoucí z Hrádku či od Mirošova, o něco dále nad domem se pak nachází autobusová zastávka pro spoje jedoucí od Dobříva (velmi dobré a časté spojení do Rokycan či Plzně a naopak). Vlak je ve vzdálenosti cca 900 m, dálnice D5 cca 7 km. Ve městě se nachází veškerá občanská vybavenost. Veškerá občanská vybavenost také v Rokycanech (6 km). Okolní příroda vybízí k turistice, vyjížďkám na kole, sběru hub a borůvek. Ideální pro rodinu s dětmi či pro vícegenerační bydlení. DOPORUČUJI!!!

Upozornění: veškeré fotografie na těchto stránkách podléhají autorským právům.
Z důvodu uzavření obchodního případu není videoprohlídka již k dispozici.