PRODÁNO / PRONAJATO

Rodinný dům 2+1 – Hrádek u Rokycan

Cena a popisFotogalerieVideoprohlídkaMapa
Cenové podmínky
Status:   PRODÁNO  
Prodejní cena: prodáno
Právní servis: v ceně
Provize zprostředkovateli: v ceně
Doplňující info: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených podmínek.
Klíčové vlastnosti

ID zakázky: D006
PENB: energetická třída F
Dispozice: 2+1
Plocha užitná: v popisu
Typ budovy: smíšená
Typ objektu: přízemní
Počet podlaží: 2
Z toho podzemní: 1
Orientace: jih, sever
Stav objektu: dobrý
Vlastnictví: osobní
Topení: ústřední plynové
Elektřina: 230 V, 400 V
Plyn: plynovod
Voda: vodovod
Odpad: kanalizace
Okna: plastová
Podlahy: beton, plovoucí, lino
Telekomunikace: přípojka pevné linky, internet
Vybavení: dle dohody

Popis

Exkluzivní nabídka podsklepeného rodinného domu 2+1 se zahradou v Hrádku u Rokycan. Celková plocha zahrady s domem zabírá 785 m2. Zastavěná plocha samotného rodinného domu (bez vstupních schodů) činí 61 m2. Užitná plocha přízemí + sklepa je cca 105 m2.

Přízemí zahrnuje verandu + komoru, zádveří + komoru a WC, předsíň, kuchyni, koupelnu, schodiště do sklepa a na půdu, obývací pokoj a ložnici. Obývací pokoj a ložnice jsou situovány na jižní stranu a jsou ideálně prosvětlené. Ve sklepě se nachází úložné prostory, kotelna, sklad a sušárna.

Zdivo je smíšené, kdy sklep a vnitřní stěny jsou vyzděné z cihel a obvodové stěny přízemí jsou dřevěné se zateplením 8 cm polystyrenem, realizovaném v roce 2012. Podlahy jsou betonové s plovoucí dlažbou, linem či kobercem. Okna v domě jsou plastová (vyjma půdy a komory na verandě). Rozvody inženýrských sítí v domě jsou z většiny původní, funkční. Vytápění domu je ústřední (radiátory) na plynový kotel. Do otopné soustavy je zapojen i starý kotel na tuhá paliva, ale nebyl již delší dobu používán, tedy není možné posoudit, zda by byl využitelný i nadále. Ohřev vody zajišťuje 125 litrový boiler Dražice, který byl nově instalován cca před 5 lety. Elektřina je 230 V a 400 V (venkovní zásuvka) s dvoutarifní sazbou (tzv. noční proud). Vodovod i kanalizace jsou obecní. Dům je v dobrém stavu, je trvale obývaný a běžně udržovaný. Bez specifických nároků je možné jej po zakoupení ihned obývat.

K domu náleží zahrada o výměře 724 m2, kdy značnou výhodou je umístění její větší části v soukromí za domem. Na zahradě se nachází vzrostlá třešeň, žlutá bluma a 2 druhy lískových keřů. Menší část zahrady byla dříve využívána na chov drobného hospodářského zvířectva.

Parkování je možné přímo na pozemku nebo i v ulici na vytvořených parkovacích místech.

Dům se nachází v obytné zóně v Dlouhé ulici v docházkové vzdálenosti od centra města a hlavní občanské vybavenosti (pošta, městský úřad, lékaři, školka, škola, sběrný dvůr a další). Veškerá občanská vybavenost také v Rokycanech (6 km). Velmi dobré vlakové i autobusové spojení do Rokycan či Plzně. Dálnice D5 ve vzdálenosti cca 7 km.

Okolní příroda vybízí k turistice, vyjížďkám na kole, sběru hub a borůvek.

Upozornění: veškeré fotografie na těchto stránkách podléhají autorským právům.
Z důvodu uzavření obchodního případu není videoprohlídka již k dispozici.