Hodnocení mých klientů

PRODEJ RODINNÉHO DOMU – ID zakázky: D007
Hodnocení prodávajícího:

Moc děkuji Janě Červené za pomoc při prodeji domu po rodičích. Postarala se o vše s největší ochotou. Vše proběhlo bez problémů. Mohu jen doporučit. Děkuji mnohokrát. (L.P.)

Hodnocení kupujícího:

Děkuji p. Janě Červené za její profesionální vedení v prodeji domu. Velmi se mi líbí její lidský přístup, ochotné jednání a rychlé řešení situací. Též děkuji paní majitelce, že vybrala právě nás a umožnila nám splnit si náš dlouhodobý sen. Přeji spoustu spokojených klientů. (V.P.)

Pozn. zprostředkovatele: Velmi si cením vašeho hodnocení. Děkuji i já vám za příkladnou vzájemnou spolupráci a ochotu 🙂

PRODEJ RODINNÉHO DOMU – ID zakázky: D006
Hodnocení prodávajícího:

Moc děkuji Janině Červené za pomoc s prodejem baráčku. O všechno se postarala a zařídila k mojí maximální spokojenosti. Dokáže pomoci opravdu se vším. Doporučuji všem a budete nadmíru spokojení.

Hodnocení kupujících:

Chtěli bychom poděkovat p. Červené za vše, co pro nás udělala při koupi domu. Její služby, přístup a ochota byly nadstandardní. Určitě doporučujeme všem. Andrej a Markéta.

Pozn. zprostředkovatele: Moc vám děkuji za hodnocení. Bylo mi velkým potěšením s vámi všemi spolupracovat 🙂

PRODEJ GARÁŽE – ID zakázky: C005
Hodnocení prodávajícího:

S prodejem garáže od pí. Červené považuji za zatím nejlepší jednání a přístup s realitní firmou. Její služby a přístup jsou opravdu nadstandardní. Ochota jak se ve věci „angažovala“ by se těžko hledala jinde. Opravdu maximální spokojenost. Doporučím výhradně svým známým a budoucím osobám co zvažují prodej nemovitosti. Děkuji J.V.

Pozn. zprostředkovatele: Velice děkuji za slovní ocenění a také děkuji za váš přístup. Je moc fajn spolupracovat s někým, kdo mi vyjadřuje naprostou důvěru.

PRODEJ GARÁŽE – ID zakázky: C004
Hodnocení prodávajícího:

Dobrý den paní Červená, děkuji za servis, který jste mě jako prodejci nemovitosti poskytla. Očekával jsem, že mohou vzniknout problémy s dobou prodeje, ale Vaše zkušenost, profesionalita a nadhled při samotném průběhu a realizaci prodeje mě velice překvapila. Potěšila mě hlavně písemná komunikace, kdy Vámi podávané informace o zámyslu, průběhu a konečné strategii prodeje neměly chybu. Takto si představuji nabídku služeb realitních agentur…… Celou dobu mě bylo potěšením s Vámi spolupracovat a nelituji, že jsem se rozhodl realizovat prodej u Vás. Přeji mnoho úspěchů ve Vaší další činnosti.

Hodnocení kupujícího:

Zprostředkování koupě garáže proběhlo naprosto bez problémů. Přístup p. Červené byl nadstandardní, jak od osobního makléře! Komunikace a přístup.. Není co vytknout. Ještě jednou děkuji. Těším se na další spolupráci!

Pozn. zprostředkovatele: Moc vám oběma děkuji za ocenění, cítila jsem to naprosto stejně. Výborná komunikace a spolehlivost v domluvených úkonech i časech.

PRODEJ BYTU – ID zakázky: B007
Hodnocení prodávajícího:

S Janinou se známe od roku 2000 a za tu dobu vím, jak je spolehlivá, šikovná, zodpovědná a někdy až puntičkářská 🙂 I proto jsem ji po neúspěšném pokusu prodat byt přes jinou RK přesvědčil, aby mi s prodejem bytu pomohla, i když to pro ni bylo dost z ruky. Je fakt, že mi dobře vysvětlila neúspěšnost dosavadního pokusu prodeje včetně mé nereálné představy o ceně, byt kvalitně a detailně nafotila, natočila videoprohlídku a kupec byl za chvíli na světě. Ikdyž jsem si byl vědom jejích kvalit, i tak mě dost překvapily její znalosti a organizační schopnosti (ona, kupec, i já jsme byli z daleka) a také jsem byl překvapen tím, co vše prodej bytu obnáší, a bylo úžasné jak rychle jsme to vlastně všechno zvládli 🙂 Také bych chtěl pochválit činnost paní advokátky, se kterou Janina spolupracuje – byla velice ochotná a hlavně rychlá, což jsem vůbec nečekal!

Hodnocení kupujícího:

Nedávno jsme kupovali malý byt pro dceru v Příbrami a musím říci,že se nám z mnoha důvodů docela poštěstilo. Veliký podíl na tom má realitní makléřka paní Jana Červená. Jednání ohledně koupi mělo rychlý spád a vysokou úroveň,paní makléřka měla všechny potřebné úřední náležitosti(a není jich málo) pečlivě připravené a přidala k tomu i velký kus ochoty a dobré vůle pomoci nám vyřešit záležitosti nad rámec povinností, například instalaci venkovního sušáku na prádlo bytovým družstvem, kdy zjistila termín montáže a zajistila zpřístupnění bytu v období před jeho přepisem na katastrálním úřadě. Jelikož do takovéto transakce člověk investuje nemalou část životních úspor, je třeba mít v zprostředkovatele, tedy v tomto případě realitní kancelář důvěru, a tu jsme nabyli tentokrát hned na začátku a jsme velmi rádi, že jsme se nemýlili. Nelze jinak, než závěrem poděkovat a vřele doporučit!

Pozn. zprostředkovatele: Moc vám děkuji za perfektní spolupráci i nečekaný dárek! (viz foto)

PRODEJ BYTU – ID zakázky: B006
Hodnocení prodávajícího:

Paní Červená, opravdu si velmi vážím Vaší odvedené práce, jsem si jistá, že jsem zvolila nejlépe jak jsem mohla. Nejen, že je málokdo tak důsledný, ale Vaše znalosti jsou obdivuhodné. Po celou dobu spolupráce jste mě nepřestávala udivovat, myslíte opravdu na vše a ještě i mnohdy mnohem dál! Vaše rady a pokyny jsem si brala k srdci a snažila se udělat, vše tak jak říkáte, protože vím že je to stoprocentně bezchybné a správné. Váš „tahák“ s pokyny na co nemám zapomenout po dokončení prodeje mi také velmi pomohl. Jsem moc ráda, že jsem se na vás znovu obrátila ohledně prodeje bytu. Jste ta nejlepší, a budu se těšit až se zase uvidíme.

Pozn. zprostředkovatele: Moc vám děkuji za ocenění (slovní i dárek) a velice si vážím toho, že i přes to, že jste si nakonec našla kupujícího sama, zachovala jste vůči mně sympatie a požádala o pomoc s prodejem opět mne. Také vás ráda opět uvidím.

Hodnocení kupujícího:

Hodnocení kupujícího nebylo požadováno – jednalo se o nestandardní prodej a činnost zejména pro prodávajícího.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU – ID zakázky: D005
Hodnocení prodávajícího:

Paní Červenou jsem pro prodej svého domu využila na doporučení mého známého a byla jsem naprosto spokojena. Prodej domu se protáhl, protože jsem doufala, že dům prodám za vyšší cenu a na prodej jsem nespěchala. Ikdyž se nakonec našel vážný zájemce, který dům koupil za cenu, kterou již zkraje paní Červená zmiňovala jako reálnou, velmi oceňuji, že mě paní Červená po celou tu dobu do ničeho netlačila, jen mi vždy řekla svůj názor a rozhodnutí nechala na mně.

Hodnocení kupujícího:

Musím přiznat, že jsem zkraje byl dosti nedůvěřivý při zjištění, že dům prodává nikoliv realitní kancelář, ale pouze paní Červená jako samostatný realitní makléř. Nicméně v průběhu prodeje jsem byl naopak velice mile překvapen a domnívám se, že služby paní Červené byly naopak v mnohém lepší než od realitní kanceláře. Krom jiného oceňuji i to, že mi po koupi domu paní Červená ještě z vlastní vůle a zdarma, aniž by z toho měla jakoukoliv i jinou odměnu, pomohla přepsat energie na levnějšího dodavatele ale také mi pomohla vyplnit žádost o kotlíkovné a tím obojím mi ušetřila dost peněz. Vřele doporučuji!

PRODEJ CHATY – ID zakázky: C003
Hodnocení kupujícího:

Chtěla bych touto cestou poděkovat p. Červené za prodej chaty v Hrádku a vyřízení záležitostí okolo. Vše bylo velmi rychlé a absolutně bez problémů. Byli jsme moc spokojeni a absolutně bychom velmi doporučili každému.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU – ID zakázky: D002
Hodnocení prodávajícího:

Děkujeme za profesní sjednání prodeje naší nemovitosti, za lidský i odborný přístup, vyřízení veškerých jednání s potencionálními kupci, zajištění sepsání smluv a všeho co je při prodeji nezbytné včetně zpracování přiznání na FÚ.

Hodnocení kupujícího:

Chtěl bych Vám poděkovat za Váš přístup a vstřícnost k tomuto prodeji, který chvílemi nebyl vůbec jednoduchý, který se chvílemi dostával do patových situací. Já který jsem vyřizoval vše za paní M. (kupující) vzhledem k jejímu věku děkuji za Váš profesionální přístup, ale hlavně čehož si cením nejvíc lidský. Bez tohoto by nešlo zrealizovat vůbec toto přestěhování jež zčásti připomínalo film Kulový blesk.

Hodnocení jednoho ze zájemců po prohlídce nemovitosti:

Nemovitost našim potřebám nevyhovuje, ale moc oceňujeme ochotu zprostředkovatele při prohlídce, maximum podaných informací a příjemnou náladu.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU – ID zakázky: D001
Hodnocení prodávajícího:

Chtěla bych poděkovat p. Janě Červené za vše co pro mě udělala při prodeji domu. Že mě sama oslovila za což jsem jí moc vděčná jsem váhavý člověk. Starala se o mě úplně nadstandardně, volaly jsme si nebo emaily prostě úplný komfort. Paní Červená vše zařídila, naplánovala vše i na víkendy abych ušetřila dovolenou a proto se nám vše podařilo ve velmi krátké době, jsem jí neskonale vděčná a všem bych jí doporučila je to opravdu vynikající žena. Patří jí moje velké poděkování.

Hodnocení kupujícího:

Jelikož máme osobní zkušenosti s paní Červenou, můžeme ji jen doporučit. Makléřka je spolehlivá a ochotná pomoci vyřešit problémy, které během prodeje nastanou. S manželem jsme se na ni mohli vždy obrátit s jakoukoliv prosbou či dotazem a v rámci možností se vše řešilo. Tímto děkujeme za ochotu a pomoc.

PRODEJ BYTU – ID zakázky: B004
Hodnocení prodávajícího:

Moc šikovná, byl jsem spokojen a proto jsem doporučil dalšího klienta.

PRODEJ CHATY – ID zakázky: C002
Hodnocení prodávajícího:

Vše proběhlo k mé spokojenosti – bez problémů, včas, nemusel jsem se o nic starat.

Hodnocení kupujícího:

Paní Červená mě mile překvapila svou dochvilností, spolehlivostí a zejména velmi dobrými organizačními schopnostmi, díky nimž byl průběh koupě hladký a rychlý.